Praca zdalna piątek, 05.06 (grupa 1)

Temat kompleksowy:  Jest na świecie wiele dzieci.

Temat dnia: Każdy jest wyjątkowy.

Cel zajęcia: motywowanie do aktywności fizycznej;utrwalanie wiedzy na temat pozytywnych wzorców zachowań

Drogie dzieci!!!

Zapraszam Was dzisiaj na ćwiczenia ruchowe z bohaterką wielu ciekawych przygód- niezwykłą Pipi. Jeśli chcecie poznać tę dziewczynkę  zaproście mamę i tatę do biblioteki i poproście o wypożyczenie książki opisującej jej przygody. A dzisiaj zapoznajcie się z jej kolorową postacią wykonujcie  zadania które Wam pokaże. Miłej zabawy!!!

Posłuchaj piosenki , która opowiada o tym, że każdy jest inny i to nie jest złe ale ciekawe.

Zapraszam Cię teraz na ćwiczenia z Pipi i myszką Miki

Ćwiczyłeś swoje ciało a teraz poćwicz z egipską królową Kleopatrą swoją buzię

Czy potrafisz powiedzieć kto powinien stanąć w rzędzie aby powtórzony został początkowy rytm? Spróbuj !  Nazywaj dzieci świata.

Świetnie Ci poszło. Na zakończenie dzisiejszego spotkania zabaw się wesoło do piosenki- tańcz tak jak lubisz. Potem narysuj lub namaluj obrazek dla Twojego kolegi z innego kraju

Życzę Ci udanego wypoczynku. Do zobaczenia w poniedziałek. Pa, pa

Pani Bożenka