List do Rodziców

Drodzy Rodzice

Jest nam niezmiernie  przykro, że przyszło nam komunikować się z Wami poprzez różne  multimedialne środki przekazu. Jest to czas trudny,  pełen wyzwań dla nas wszystkich,  Was- Rodziców, Waszych Dzieci,  jak i nas- nauczycieli. Mamy nadzieję, że za jakiś czas będzie nam wszystkim dane spotkać się w murach naszego przedszkola i że spotkamy się  zdrowi i pełni nadziei na kolejne, lepsze lata naszego życia.

Jak zapewne wiecie, jesteśmy zobowiązani do realizowania podstawy programowej z zakresu edukacji przedszkolnej online. Dlatego na naszej stronie internetowej oraz profilu przedszkola na fb będziemy zamieszczać pliki do wspólnej z Wami- jako naszymi partnerami- edukacji dzieci.

Mamy nadzieję, że ta nowa forma edukacji przyczyni się do wszechstronnego rozwoju waszych pociech, zapewni rozrywkę w trudnym czasie kwarantanny oraz  rozbudzi w dzieciach zainteresowanie środkami multimedialnego przekazu.

Równocześnie chciałybyśmy poinformować, że w razie jakichkolwiek wątpliwości, problemów wychowawczych czy też nurtujących Państwa  pytań, jesteśmy do dyspozycji  pod  znanymi Państwu numerami  telefonów od poniedziałku do piątku. W tym czasie w razie potrzeby istnieje również możliwość rozmowy z dzieckiem.

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy, dzieciom przesyłamy gorące uściski, siarczyste całusy i z niecierpliwością czekam na spotkanie  z Wami w przedszkolu.

Wasze wychowawczynie