XIII Misyjny Jarmark z Aniołami

Wzorem ubiegłych lat, nasze przedszkole włączy się w inicjatywę Redemptorystowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Misji, działającego przy Wyższym Seminarium Duchownym Redemptorystów w Tuchowie.
Jak każdego roku dochód z tego świątecznego kiermaszu w bardzo konkretny sposób wesprze potrzebujących, którym posługują misjonarze redemptoryści. Tegorocznym celem jest zebranie funduszy na przebudowę sali katechetycznej dla dzieci i młodzieży w ubogiej dzielnicy miasta Salwador  w Brazylii.  Do akcji można się włączyć poprzez wykonanie ozdób i stroików bożonarodzeniowych oraz  świątecznych wypieków, które będą sprzedawane 15 grudnia przy bazylice w Tuchowie

Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia tego misyjnego dzieła.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:

XIII Misyjny Jarmark z Aniołami