Rozgrywki sportowo- ekologiczne przedszkolaków 2015

W dniu 26 maja 2015 roku odbyły się rozgrywki sportowo- ekologiczne przedszkolaków organizowanych w ramach XXI Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2015 roku. Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w rozgrywkach sportowych zorganizowanych wspólnie przez Urząd Gminy. Na początku naszego spotkania panie pracujące w Urzędzie Gminy przypomniały o potrzebie i zasadzie segregacji, wytłumaczyły znaczenie pojęcia “recyklingu”, dzięki czemu świadomość dzieci w sprawie zanieczyszczeń i sortowania śmieci została z pewnością utrwalona. W czasie zabaw dzieci wykazały się  znajomością  segregacji śmieci do odpowiednich pojemników.
Turniej uwieńczyło rozdanie dyplomów oraz drobnych upominków dla wszystkich dzieci przez Wójta Gminy Skrzyszów.