O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku

21 listopada 2014 roku dzieci naszego przedszkola udały się na wycieczkę autokarową do Tarnowa na bajkę muzyczną “O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku” w wykonaniu aktorów Teatru Moich Marzeń. To barwna opowieść o perypetiach dziewczynki wędrującej przez las do chorej babci. Dzięki fantazji twórczej autora scenariusza stworzono i przedstawiono niepowtarzalny splot wydarzeń i występujących w nim postaci. Spektakl niesie wartości edukacyjne i jak każda bajka kończy się czytelnym dla widza morałem. Barwna scenografia, profesjonalna gra aktorów, bogate kostiumy, niepowtarzalne maski i wspaniała oprawa muzyczna przy udziale efektów specjalnych pozostawią na długi czas bajkowe wspomnienia.