XVI Misyjny Jarmark z Aniołami

Nasze przedszkole już po raz kolejny włącza się w Misyjny Jarmark z Aniołami. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia na placu sanktuaryjnym w Tuchowie. Dochód będzie przeznaczony dla ludzi na Ukrainie, którzy cierpią z powodu działań wojennych. Konkretnym celem jest Centrum Dzieci i Młodzieży w Iwano- Frankowsku, które teraz pełni funkcję schronienia dla uchodźców ze wschodu kraju. W pomoc można zaangażować się w różny sposób: upieczenie ciasta i przygotowanie ozdób świątecznych. W tym roku będzie prowadzona również zbiórka produktów spożywczych, ciepłej odzieży, zwłaszcza śpiworów i koców.
W naszym przedszkolu do 9 grudnia będzie prowadzona zbiórka ciepłej odzieży. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję.