Pierniczki w przedszkolu

2 grudnia dzieci z grupy Jeżyki wspólnie z rodzicami i babcią jednego przedszkolaka upiekły pierniczki. Miały okazję zobaczyć proces przygotowania ciasta, a następnie same wykrawały różne kształty i układały na blaszkach. Wypieki powstały z myślą o XVI Jarmarku z Aniołami w Tuchowie, który w tym roku odbędzie 11 grudnia na dziedzińcu sanktuaryjnym w Tuchowie. Dochód z akcji będzie przekazany na pomoc ludziom, którzy zostali na Ukrainie i cierpią z powodu działań wojennych. Dziecięce małe ręce, mimo że pieniędzy nie mogą jeszcze zarobić, są w stanie pomóc w inny sposób. Tego nasze przedszkole i różne działania przez nas podejmowane starają się nauczyć.
Dziękujemy mamom i babci za zaangażowanie w przygotowanie pierniczków na ten szczytny cel.