Pasowanie na przedszkolaka

24 listopada 2022 r. w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z grupy Krasnale zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed publicznością, dzieci wykazały się niezwykłą odwagą, zdyscyplinowaniem i umiejętnościami, a tym samym potwierdziły swą gotowość do bycia 100% przedszkolakiem. Punktem kulminacyjnym uroczystości był akt pasowania dokonany przez P. Dyrektor, poprzez symboliczne położenie ołówka na ramieniu dziecka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie kuferki. Również Rodzice postanowili uczcić ten ważny dla dzieci dzień poprzez przygotowanie przedstawienia- niespodzianki. Zamieniając się w aktorów, zaprezentowali dzieciom wybrane wiersze Jana Brzechwy. Barwne stroje, wesołe tańce i piosenki sprawiły, że spotkanie to pełne było śmiechu i dobrej zabawy.
Dziękujemy Rodzicom za ten wysiłek i prosimy o jeszcze.