Andrzejki

25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w andrzejkowej zabawie. W pięknie udekorowanej sali obchodziliśmy to wydarzenie. Andrzejkową atmosferę dopełniły także piękne stroje. Dzieci poznały tradycyjne andrzejkowe wróżby, zabawy przy tym było bez liku. Radosna i wyborna muzyka zachęcała do tańców i wyśmienitej zabawy. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku.Z pewnością był to dzień wielkiej radości ze wspólnej zabawy.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25.11 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Już od samego rana wszystkie dzieci przychodziły ze swoimi ukochanymi pluszowymi niedźwiadkami. Choć wyglądem różniły się od siebie, to każdy pluszak jest symbolem dobra, ciepła, miłości czyli tego, czego tak naprawdę pragniemy na co dzień. Nic dziwnego, że właśnie te zabawki najczęściej są wybierane, jako maskotki uświetniające różne wydarzenia. Podczas naszego świętowania nie obyło się bez zabaw, konkursów, zagadek, Czytaj dalej.