Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

W słoneczne przedpołudnie 1 czerwca wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się na Orliku, aby radośnie obchodzić Dzień Dziecka. Każde dziecko, wedle swojego uznania i zainteresowania, mogło skorzystać z tego, co mu się podobało. Dla chętnych przedszkolaków zorganizowano różnorodne stanowiska; rysowanie kolorową kredą, malowanie farbami, puszczanie baniek mydlanych, projektowanie wzorów na dmuchanych balonach, łowienie kaczuszek, malowanie twarzy. Dzieci z uśmiechem na twarzy uczestniczyły w popularnych zabawach muzyczno- tanecznych i ruchowych. Największą atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia. Zimne lody i dmuchane baloniki stały się dopełnieniem wspaniałej zabawy zafundowanej przez naszego wójta pana Marcina Kiwiora. Na zakończenie tego niezwykłego dnia były słodkie upominki, które każde dziecko zabrało do domu.

Dziękujemy Paniom: Marzenie Zięba za bezpłatne wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni, Natalii Turaj oraz Wiktorii Żaba za artystyczne malowanie twarzy oraz wszystkim Rodzicom pomoc w organizacji Dnia Dziecka.