Święto Mamy i Taty

24, 25 i 26 maja w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji najpiękniejszego święta- Dnia Mamy i Dnia Taty. Przedszkolaki już od dłuższego czasu pilnie przygotowywały się do tej niezwykłej uroczystości. Każda grupa pod czujnym okiem swojej nauczycielki, przygotowała program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi Rodzicami. Dzieci z wszystkich grup z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje możliwości wokalne, recytatorskie i taneczne. Po wspaniałych występach można było zauważyć wzruszenie i ogromną dumę Rodziców ze swoich pociech. Każde dziecko wręczyło samodzielnie wykonane upominki. Po występach Rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Ta uroczystość była wspaniałą okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości i okazywania miłości swoim rodzicom.