Wystawa prac plastycznych “Nasz patron ks. Prałat Aleksander Siemieński”

     Rocznica nadania imienia naszej placówce skłania nas do przybliżenia sobie postaci księdza Prałata Aleksandra Siemieńskiego.
     Z uwagi na panującą sytuację w naszym przedszkolu nie możemy obchodzić 10 rocznicy nadania imienia, które miało miejsce 12 czerwca 2010 roku. W związku z tym zapraszamy wszystkie dzieci naszego przedszkola do upamiętnienia tego ważnego wydarzenia, poprzez wykonanie pracy plastycznej pt. ” Nasz patron ks. Prałat Aleksander  Siemieński”. Format pracy, technika dowolna. Niech to będzie sposób przybliżenia sobie jakże ważnej postaci i jego dzieł dla Szynwałdu. Prace zostaną opublikowane na stronie internetowej w specjalnej zakładce poświęconej obchodom. Prosimy o wykonanie zdjęcia tej pracy i wysłanie do swojej nauczycielki. Termin nadsyłania prac do 10 czerwca.