Święto Babci i Dziadzia

“Za ciepło, którego nie znajdę
w żadnej innej osobie.
 Za miłość i opiekę
Dziś dziękuję Babciu Tobie!

Za to, że codziennie
siebie ofiarujesz,
Za troskę i cierpliwość
Tobie Dziadziu dziś dziękuję.”

 

Każda grupa wiekowa w wyznaczony dzień gościła swoje Babcie i Dziadków z okazji Ich święta w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie. Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w przygotowanych programach artystycznych. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze mali aktorzy wystąpili przed zgromadzoną publicznością, prezentując swoje umiejętności odważnie i bez tremy. Przedszkolaki swoim najbliższym wręczyły samodzielnie wykonane prezenty. Uroczystość zakończono gościną przy stole zastawionym wykwintnym ciastem przygotowanym przez rodziców.

Dziękując za ten niezwykły dzień pełen radości i wzruszeń powróciliśmy do przedszkola.