Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadzia mamy zaszczyt zaprosić wszystkie Kochane Babcie i Dziadków na wyjątkową uroczystość przygotowaną przez Wasze wnuczęta, która odbędzie się o godzinie 9:30 w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie: 9 stycznia 2019 roku w grupie I, 10 stycznia 2019 roku w grupie II, 11 stycznia 2019 roku w grupie III.

Góra grosza

Od dnia 26 listopada 2018 roku do 2 stycznia 2019 w naszym przedszkolu trwała akcja “Góra grosza”. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom, które wychowują się nie w swoich domach. Fundusze pomogą dzieciom wrócić do domu, a także umożliwią stworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.