Dzień Dziecka

Takiej frajdy jeszcze nie było!  W Dzień Dziecka 1 czerwca 2015 roku gościliśmy w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie. Czekało na nas wiele ciekawych atrakcji zrealizowanych przez animatorów z grupy “Niezły cyrk”.

Pierwszym punktem naszego spotkania był pokaz puszczania ogromnych “bań mydlanych”. Każde dziecko miało możliwości stworzenia swoich baniek mydlanych. Na sali odbyły się różnorodne zabawy z chustą animacyjną. Wielką atrakcją okazały się zabawy z wykorzystaniem instrumentów muzycznych począwszy od ogromnych bębnów, bongosów, skończywszy na wszelakiego rodzaju grzechotek, dzwoneczków itp. Zabawa muzyczno- ruchowa naśladująca różnorodne zwierzęta zakończyła przemiłe spotkanie.

Dziękujemy za zaaranżowanie i dostarczenie tylu emocji i wrażeń Gminnego Centrum Bibliotek i Kultury w Skrzyszowie.