Tydzień sportu w przedszkolu

26 maja 2015- Rozgrywki sportowo- ekologiczne “Już kolory wszyscy znamy, segregacje zaczynamy!!!”

28 maja- “Jestem sprawny i aktywny”- zabawy grupowe z podziałem na stopień trudności, z elementem współzawodnictwa odbyły się na  przedszkolnym placu zabaw dzięki wspaniałej pogodzie.

29 maja- Olimpiada malucha na boisku Orlik. Dużo radości sprawił wszystkim dzieciom udział w turnieju sportowym. Oprócz naszych przedszkolaków w różnorodnych konkurencjach zmagały się również dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas nauczania początkowego ze Szkoly Podstawowej nr 1 w Szynwałdzie. “Ja uwielbiam być wciąż w ruchu, rusz się ze mną ty leniuchu”- to hasło, które przyświecało nam i pobudzało do boju w trakcie rozgrywek drużyn sportowych. Dzieci świetnie bawiły się przy muzycznych zabawach inspirowanych metodą C. Orfa.
Na zakończenie naszych sportowych zmagań wszystkie dzieci otrzymały upominki.

1 czerwca- Biblioteka Publiczna w Szynwałdzie- “Ruch i zabawa to świetna sprawa”- zabawy rekreacyjno- sportowe.