Spotkanie z malarką i rysowniczką, panią Pauliną Górą

Spotkanie z malarką i rysowniczką zajmującą się głównie malarstwem olejnym, akrylowym i rysunkiem. Jej prace znajdują uznanie wśród kolekcjonerów z całego świata. Malarka opowiedziała o swojej pracy, która ją bardzo pasjonuje.
Na naszych oczach malarka wykonała szkic kotka tłumacząc kolejne etapy rysunku. Zachęciła wszystkie dzieci do wszelakich form aktywności, zwłaszcza twórczych, bowiem poprzez rozwijanie i kształtowanie umiejętności  usuwa się u dziecka zahamowania, poczucie niepewności, uczy wiary we własne siły oraz możliwości twórcze. Prace zaprezentowane w naszej bibliotece były bardzo interesujące i kolorowe. Ponieważ spotkania z artystami kształtują i rozwijają wrażliwość dzieci na piękno natury, mamy nadzieję, że pobudzą czyjąś wyobraźnię i obudzą drzemiące możliwości twórcze w dzieciach.
Dzieci dowiedziały się, jakich należy używać pędzli, ołówków, kredek, farb, podkładów, i jak mieszać farby, aby namalować obraz. Takie spotkanie z pewnością przyczyni się do powstawania  coraz piękniejszych prac naszych przedszkolaków.

Przedszkolaki składają gorące podziękowanie pani Paulinie za ciekawe spotkanie i życzą dalszej owocnej pracy.