Bal karnawałowy, był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez nasze dzieci. Sala przedszkolna zamieniła się w salę balową przyozdobioną w serpentyny i balony. Dzieci przebrane w stroje wcieliły się Czytaj dalej.
Kategoria: Aktualności
Święto Babci i Dziadzia
29 stycznia z okazji święta Babci i Dziadka odbyła się w przedszkolu uroczystość. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały dla swoich najbliższych wiele niespodzianek. Maluchy przedstawiły mini jasełka. Czytaj dalej.
O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach
Przedstawienie zaprezentowano 26 stycznia 2015 roku przez Teatr Art. Cinema z Nowego Sącza. Kilkoro aktorów używając lalek zaprezentowało dziecięcej publiczności znaną bajkę o pięknej i dobrej Czytaj dalej.
Wigilia w naszym przedszkolu
Wigilia w naszym przedszkolu to już tradycja. W tym roku obchodziliśmy ten szczególny dzień 19 grudnia. Dzieci już wcześniej były wprowadzane w nastrój Bożego Narodzenia poprzez Czytaj dalej.
Wieczór Kolęd w przedszkolu
W piątek 19 grudnia 2014 roku późnym popołudniem w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe spotkanie zorganizowane dla naszych Kochanych Rodziców „Wieczór Kolęd”. Piękny wspólny Czytaj dalej.
Spotkanie z panią krawcową
11 grudnia 2014 roku dzieci z naszego przedszkola zapoznały się z tajnikami kroju i szycia prawdziwą maszyną do szycia, narzędziami i przyborami krawieckimi (metr krawiecki, różnorodne igły, Czytaj dalej.
Mikołajki 2014
5 grudnia 2014 roku przedszkolaków odwiedził święty Mikołaj. W tym roku miał nie lada kłopot z dotarciem do naszego przedszkola (przyszedł pieszo). Jego spóźnienie zostało od razu Czytaj dalej.
Andrzejkowe wróżby
27 listopada 2014 roku w naszym przedszkolu, jak co roku zorganizowaliśmy dla dzieci zabawę andrzejkową. Był to dzień magiczny. Dzieci wypowiadając czarodziejskie zaklęcia wróżyły sobie Czytaj dalej.
Światowy Dzień Pluszowego Misia
W dniu 25 listopada 2014 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Pluszowego Misia. Pluszowy miś to najmilsza zabawka, towarzysz radości i smutków, mimo ogromnej konkurencji nadal Czytaj dalej.
Spotkanie z panem leśniczym
W ramach współpracy z nadleśnictwem zaprosiliśmy do przedszkola pana leśniczego. Spotkanie odbyło się 20 listopada. Jego bardzo ciekawa, interesująca i pouczająca wypowiedź zaciekawiła wszystkich. Przybliżył dzieciom Czytaj dalej.