VII Festiwal Przedszkolnych Grup Tanecznych pt. „Mój kolorowy świat”

26.04. w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie odbył się VII Festiwal Przedszkolnych Grup Tanecznych pt. „Mój kolorowy świat”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne w Szynwałdzie. Celem imprezy była konfrontacja przedszkolnych grup tanecznych, popularyzacja tańca wśród najmłodszych oraz integracja dzieci poprzez taniec. Na scenie zaprezentowały się dzieci, które zostały przygotowane do występów przez swoje przedszkolne opiekunki. Każda grupa postarała się również o kolorowe kostiumy dla małych artystów. Nasze przedszkole zaprezentował zespół taneczny w “Tańcu motyla”.

Dziękujemy  wszystkim zgłoszonym grupom tanecznym z poszczególnych placówek za udział i zaprezentowanie umiejętności tanecznych dzieci.