Małopolska – Moje Miejsce na Ziemi.

Na zaproszenie radia RDN Małopolska, grupa przedszkolaków które wykonały zwycięską  pracę na konkurs “Małopolska – Moje Miejsce na Ziemi” w dniu 20 lipca  gościła w siedzibie rozgłośni      RDN -u.  Dzieci wzięły udział w audycji podsumowującej projekt pod tym samym tytułem, realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Nasze przedszkole reprezentowali: Boruch Tosia, Jachym Gabrysia, Kantor Franiu, Mazur Hania, Plebanek Zosia, Płóciennik Asia, Zegar Oliwka, Zegar Zuzia  oraz wychowawczyni grupy Bystrzaki  – Pani mgr Bożena Kozioł. Dzieciaki odebrały  dyplom oraz nagrody za piękną i ciekawą pracę przedstawiającą budynek kościoła w Szynwałdzie.

Występ na antenie radiowej  był wspaniałym przeżyciem i bardzo kształcącym doświadczeniem. Dziękujemy dzieciom oraz Pani Bożence za promocję naszego przedszkola.