Spotkanie ze św. Mikołajem

Dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały krótki program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Niecodzienny przybysz  opowiedział, w jaki sposób zrodziła się tradycja wzajemnego obdarowywania się prezentami. Przedszkolaki zaprezentowały przygotowany na tę specjalną okazję krótki montaż słowno- muzyczny. Ten wspaniały gość wręczył wszystkim dzieciom upragnione prezenty.

Pasowanie na przedszkolaka

Dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola i te, które jeszcze nie były pasowane, zostały uroczyście przyjęte do naszej społeczności przedszkolnej. Uroczystość ta w grupie Jeżyków odbyła się 1 grudnia, a w grupie Krasnali- 2 grudnia.  Dzieci przygotowywały się do tego wydarzenia już od wielu dni, aby jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności. Wszystko się udało. Przedszkolaki pokazały swoje osiągnięcia, zaśpiewały pięknie piosenki, Czytaj dalej.