Kino sferyczne w naszym przedszkolu.

Dzieci z naszego przedszkola miały możliwość uczestniczenia w nowoczesnej formie kształcenia- pokazie kina sferycznego. W trakcie pokazu mali widzowie oglądali trójwymiarową przestrzeń, która stworzyła niepowtarzalne wizualne i fonetyczne odczucia. Inspirująca podróż w czasie i w przestrzeni odkryła tajemnice flory i fauny, a obracający się do tego obraz tworzył realistyczne widowisko. Każda z grup wiekowych z zachowaniem reżimu sanitarnego mogła oglądać wyświetlane odpowiednie filmy i bajki. Odwiedziliśmy między innymi farmę dziadka Franka, z bajki “Zwierzęta nasi przyjaciele”. Spotkaliśmy tam zwierzęta hodowane przez dziadka. Następnie wyruszyliśmy na wielką przygodę, spotykając zwierzęta z dżungli, sawanny, pustyni, bieguna południowego, bieguna północnego i oceanu. Dzięki temu, dzieci mogły pogłębić swoją wiedzę, a jednocześnie wesoło spędzić czas.