Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to takie dni w naszym kalendarzu, kiedy świętujemy Dzień Babci i Dziadka, o których ani dzieci, ani dorośli nie mogą zapomnieć. Babcie i dziadkowie są dla nas symbolem ciepła, życzliwości i miłości, to Oni pomagają wychowywać. Z powodu epidemii koronawirusa pierwszy raz w historii babcie i dziadkowie nie mogli uczestniczyć w okolicznościowej imprezie w naszym przedszkolu. Ale bez życzeń się nie obyło. Dzieci składały życzenia swoim babciom i dziadkom w formie nagranych filmików. Każda grupa zaprezentowała przedstawienia, podczas których dzieci wykazały się talentem aktorskim, wokalnym i tanecznym. W ten sposób podziękowały za trud włożony w ich wychowanie, za poświęcony czas, za cierpliwość i bezgraniczną miłość. Nieocenionym wsparciem byli dla nas rodzice, którzy pomogli dzieciom nauczyć się tekstów w domu. Dziękujemy również za odświętne stroje dzieci.