Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 30 listopada najmłodsze dzieci z naszego przedszkola zostały włączone w poczet całej naszej społeczności przedszkolnej. Stało się to podczas uroczystości Pasowania na Przedszkolaka, która w tym roku miała trochę inny charakter- ze względu na obostrzenia epidemiologiczne odbyła się bez udziału rodziców. Wszystkie dzieci z grupy “Krasnali” mają już za sobą okres adaptacji; uczenia się zasad obowiązujących w naszym przedszkolu, oraz sposobów spędzania czasu wspólnie z rówieśnikami. Dziś przed nimi kolejnym wyzwaniem był pierwszy występ. Dzieci wcieliły się w postacie kotków, prezentując swoje umiejętności aktorskie, wokalne, recytatorskie i taneczne, jak na przedszkolaków przystoi. Najciekawsze momenty z tego wydarzenia są możliwe do obejrzenia w galerii.

Nowym przedszkolakom życzymy wielu wspaniałych chwil spędzonych w naszych przedszkolnych murach.