Spektakl “Domek z piernika”

Dnia 16 października dzieci 4,5 letnie  obejrzały spektakl muzyczny pt. „Domek z piernika” wystawiany w kinie „Marzenie” w Tarnowie.  “Domek z piernika” to  spektakl interaktywny, w którym dzieci biorą czynny udział. Bajka kryje w sobie przesłanie „Harmonia z przyrodą  to dbałość o środowisko naturalne oraz zdrowe odżywianie”. Sprzyjająca aura umożliwiła dzieciom odbycie krótkiego spaceru po mieści w trakcie którego przedszkolaki obejrzały Ławeczkę Poetów, wysłuchały hymn pt. „Bogurodzica” przy pomniku Władysława Łokietka – postaci króla  związanego z historią Tarnowa. Przedszkolaki obejrzały tarnowską „Biedronkę” czyli stary tramwaj elektryczny, który kursował po ul. Krakowskiej aż do 1942 roku.