III Festiwal Przedszkolnych Grup Tanecznych

Dnia 10 maja w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie odbył się już III Festiwal Przedszkolnych Grup Tanecznych, na którym występowały dzieci z poszczególnych placówek przedszkolnych Gminy Skrzyszów. Każda z tańczących grup pokazała się w innej odsłonie, prezentując układy taneczne na najwyższym poziomie. Całość dopełniały piękne, kolorowe, ludowe stroje. Wszystkim uczestnikom przyglądała się bacznie licznie zgromadzona publiczność, która dopingowała małych artystów gromkimi brawami. Nasze przedszkole zaprezentowała grupa taneczna, która dzielnie wykonała wiązankę tańców wielkopolskich: “Moją Maryneczkę”, “Kłanianego”, i “Kowala”, eksponując zdolności taneczne. To piękne wydarzenie sprawiło wszystkim uczestnikom ogromną radość, zarówno tym na scenie, jak i na widowni.
Serdecznie gratulujemy wykonawcom i życzymy rozwijania talentów.
Dziękujemy pani Ani Mądel za wykonanie i udostępnienie zdjęć.