Zabawa karnawałowa

Karnawał w pełni, czas balów i zabaw. Dzieci uwielbiają takie wydarzenia i oczekują ich z niecierpliwością. Aby wyjść na przeciw marzeniom w dniu 8 lutego zorganizowano zabawę karnawałową dla dzieci z wszystkich grup. Muzyka wesoła i rytmiczna zachęcała do wspólnej zabawy. Przedszkolaki świetnie bawiły się uczestnicząc w zabawach i konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Konkurs recytatorski

8 lutego odbył się kolejny konkurs recytatorski, który przebiegał pod hasłem “Wiersze dla Babci i Dziadzia”. Przedszkolaki prezentowały znane wiersze z literatury dziecięcej. Każdy z recytatorów zachwycił wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworów. Dziękujemy Marcelinie O, Zuzannie Sz. i Mikołajowi G. za piękną recytację  i wspaniałą prezentację przed licznie zgromadzoną publicznością.