Festiwal Przedszkolnych Grup Tanecznych

27.04. 2017 roku  odbył się II Festiwal Przedszkolnych  Grup Tanecznych w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie.Celem imprezy była konfrontacja przedszkolnych grup tanecznych, popularyzacja tańca wśród najmłodszych oraz integracja dzieci poprzez taniec. Na scenie prezentowały się dzieci, które zostały przygotowane do występów przez swoje przedszkolne opiekunki, które postarały się również o atrakcyjne kostiumy dla małych artystów. Nasze Przedszkole zaprezentowała 9- osobowa grupa taneczna, która zatańczyła ”Jezioro łabędzie”. Organizatorem wydarzenia było Przedszkole Publiczne w Szynwałdzie.

Dziękujemy  wszystkim zgłoszonym grupom tanecznym z poszczególnych placówek za udział i zaprezentowanie umiejętności tanecznych dzieci.

Dziękujemy pani Ani Mądel za wykonanie i udostępnienie zdjęć.