Informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice!

Z myślą o Was i waszych pociechach będziemy kontynuować wydawanie gazetki przedszkolnej “RAZ, DWA, TRZY” z nadzieją, że się Wam to spodoba i wierzymy, że będzie ona dla Państwa pomocą i rozrywką, a także przewodnikiem po arkanach wiedzy z obszaru rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym. Znajdziecie tutaj m. in.: ciekawostki z życia naszego przedszkola, dowiecie się, co interesującego wydarzy się w najbliższym czasie w grupie, do której uczęszcza wasze dziecko. Pojawią się ciekawe artykuły dotyczące rozwoju i wychowania dziecka. Pomogą one zrozumieć jego potrzeby i przeżywane emocje. Będziemy także zamieszczać ciekawe propozycje zabaw na miłe spędzanie wolnego czasu z maluchami. Dla milusińskich pojawią się ciekawe kolorowanki, labirynty, zagadki utrwalające materiał opracowywany w przedszkolu.

Mamy nadzieję, że będzie to ciekawa lektura.