Praca zdalna 31.03 (grupa 1)

31.03.2020 wtorek

Temat kompleksowy:   Wiosenne spotkania
Temat dnia: W zdrowym ciele- zdrowy duch
Cel zajęcia:  doskonalenie ogólnej sprawności ciała na miarę możliwości dziecka

Kochane dzieciaki!!!
Dzisiaj, jak to bywało  w każdy wtorek, będziemy rozwijać sprawność ruchową- będziemy więc tańczyć, ćwiczyć i biegać. Życzę Wam udanej zabawy.

Słuchając piosenki  pt. “Kto jak skacze” naśladuj ruchy zwierząt, o których śpiewają dzieci.

Obejrzyj film pt. “Wywiad z bocianem”- opowiedz, czego dowiedziałeś się o bocianie.

Zabaw się przy piosence pt. “Żabie kroki”.

W czasie I zwrotki i  chodź wysoko unosząc kolana- w czasie refrenu spróbuj stanąć na jednej nodze.
W czasie II zwrotki skacz  na przemian do przodu i do tyłu- w czasie refrenu skacz, jak żabka.
W czasie III zwrotki zatańcz z rodzeństwem lub z mamą w kółeczko

• Zatańcz z dziećmi  “Zumbę”- stań przed ekranem komputera i naśladuj ruchy osób na filmiku.

Jeśli  Rodzice znajdą czas,  to w tym tygodniu zachęcam do zabaw zaprezentowanych w poniższym  linku, które doskonale wpisują się w realizowany przez naszą grupę projekt pt. ,,Kreatywny przedszkolak “

Bài học kỹ năng và những thí nghiệm lý thú cho trẻ

Opublikowany przez Mầm non Montessori Piątek, 8 listopada 2019

Może ktoś do mnie zadzwoni i powie, czy podobają mu się przygotowane zabawy?

Pozdrawiam Was gorąco!!!
  Pani Bożenka