Wieczór Kolęd

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, a z nimi jak każe tradycja czas wspólnego kolędowania. W dzisiejszym dniu gościliśmy rodziców dzieci grupy II i III, którzy przybyli do nas na Wieczór Kolęd. W miłej atmosferze przy blasku świec i światełek choinki śpiewaliśmy kolędy i recytowaliśmy wiersze. Złożyliśmy sobie świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem. Wieczór upłynął w miłym nastroju. Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za zaangażowanie, wsparcie, uśmiech i wspólne kolędowanie.

Wigilia w przedszkolu

W naszym przedszkolu corocznie organizujemy wspólną uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola. Wigilia to szczególna chwila, w której zapominamy o smutkach, aby cieszyć się swoją obecnością. Po odczytaniu fragmentu Pisma Świętego o Narodzeniu Jezusa i odmówieniu modlitwy nastąpiło łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Po takim uroczystym wstępie usiedliśmy wspólnie do przedszkolnej Wigilii. Na stołach zagościły tradycyjne potrawy wigilijne, a pod obrusem Czytaj dalej.