“O małej syrence w niejednej piosence”

18 listopada 2015 roku dzieci  naszego przedszkola oglądały bajkę muzyczną “O małej syrence w niejednej piosence” w kinie “Marzenie” w Tarnowie.
“Kiedyś przyjdzie taki dzień, że spełni się twój najpiękniejszy sen”- takie przesłanie zawarte w jednej z piosenek musicalu dedykowali wszystkim marzycielom Twórcy Teatru Moich Marzeń z Chorzowa. Spektakl według Andersena to spotkanie dwóch światów- morskiego i ludzkiego. Stanowi doskonały pretekst do opowiedzenia pięknej historii o miłości i o tym, co w niej najistotniejsze “o poświęceniu i przezwyciężeniu egoizmu”. Bajka muzyczna uwrażliwia na istnienie emocji i uczuć oraz uświadamia ważną prawdę, że “miłość jest wielkim skarbem, ale do kochania nikogo nie można zmusić”. Podziwialiśmy zaskakujące i wielobarwne kostiumy, maski, a także pomysłową scenografię.