(Nie)mundurowy Dzień Dziecka

W tym roku Mundurowy Dzień Dziecka w gminie Skrzyszów nie odbędzie się ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną. Dzieci nie będą mogły również odwiedzić Urzędu Gminy jak to było do tej pory, ale to nie znaczy, że wszystko stracone, gdyż… Samorząd Gminy Skrzyszów, dyrektorzy szkół i przedszkoli, przedstawiciele instytucji gminnych, strażacy, nauczyciele, służby mundurowe – WSZYSCY pragną złożyć dzieciom życzenia. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci są zmęczone siedzeniem przed ekranami komputerów, w związku z czym, postanowiliśmy zachęcić je do aktywnego wypoczynku. Przygotowaliśmy specjalny film, który udostępnimy kilka minut po północy z niedzieli na poniedziałek, tj. z 31.05./1.06. Dodatkowo zorganizowany zostanie konkurs pn. „Nie(mundurowy) Dzień Dziecka”. Aby wziąć w nim udział, należy obejrzeć film, odpowiedzieć na pytanie i przesłać odpowiedź na adres mailowy: jaroslaw.ciochon@gcb-skrzyszow.pl.
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania. Odbędzie się ono na żywo 4 czerwca o godzinie 17.00, za pośrednictwem Tarnowskiej.tv (www.tarnowska.tv). Jednocześnie można będzie obejrzeć relację z tego wydarzenia na stronie Urzędu Gminy w Skrzyszowie (www.skrzyszow.pl).
Wśród nagród znajdą się:
– 10 voucherów do Parku Rozrywki Szara Sowa w Zawadzie (park linowy),
– 10 voucherów do parku trampolin FlyPark Tarnów,
– dmuchany zamek na własnym ogrodzie – 2 h,
– 3 x rolki,
– hulajnoga elektryczna.
Zapraszamy do udziału!

Oświadczenie RODO
 – zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją

Wszystkie zamieszczone materiały

pochodzą ze strony Urzędu Gminy Skrzyszów.