IV Przedszkolny Festiwal Grup Tanecznych

25 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie odbył się IV Przedszkolny Festiwal  Grup Tanecznych. Zadaniem każdej z grup było przygotowanie europejskiego tańca narodowego. Dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały taniec hiszpański “Flamenco”. Widzowie mogli podziwiać na scenie tancerzy, którzy przejawiają uzdolnienia taneczne. Dziękujemy małym artystom za wspaniały występ. Dziękujemy pani E. Wójtowicz za udostępnienie zdjęć.

Zakończenie zbiórki artykułów szkolnych

25 kwietnia w naszym przedszkolu gościliśmy braci kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego z Tuchowa. Nasi goście są przedstawicielami Zespołu Misyjnego “Wschód”, dlatego opowiedzieli nam o akcjach prowadzonych przez tę grupę apostolską. W czasie spotkania, mogliśmy oglądnąć prezentację dotyczącą warunków życia ludzi mieszkających na Ukrainie, Litwie i Białorusi. Spotkanie było uwieńczeniem kolejnej zbiórki artykułów i przyborów szkolnych przeprowadzonej w naszym przedszkolu. Dziękujemy za włączenie się w akcję.