Akademia z okazji 11 listopada

… Znów na mapie świata Polskie państwo gości. Nikt nam nie odbierze już niepodległości. -Dumny, biały orzeł ściany nam ozdabia Dumne polskie dziecko światu odpowiada: -Kto ty jesteś? Polak mały Jaki znak twój? Orzeł biały 9 listopada grupa starszaków przygotowała piękną akademię z okazji święta niepodległości. Starsi koledzy przedstawili program słowno-muzyczny, w którym opowiedzieli krótko historię polski w okresie zaborów oraz walkę narodu Czytaj dalej.

“Figle-Migle” w Tarnowie

Dnia 8 listopada wszystkie dzieci odwiedziły Centrum Zabaw Dziecięcych ”Figle-Migle” w Tarnowie. To miejsce gdzie w świetny sposób można spożytkować nadmiar dziecięcej energii oraz rozwijać umiejętności psycho-motoryczne. Zmęczeni, ale radośni wróciliśmy na obiad do przedszkola. Mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować podobny wyjazd w okresie wiosennym.