Wizyta w ośrodku zdrowia

5 maja 2015 roku dzieci przedszkolne złożyły wizytę w ośrodku zdrowia w Szynwałdzie, gdzie zapoznały się z pomieszczeniami (poczekalnią, rejestracją, gabinetem zabiegowym, gabinetem lekarskim i gabinetem stomatologicznym) tejże placówki. Rejestratorka, pani Teresa Smoleń, babcia naszego Filipka B. przybliżyła dzieciom charakter swojej pracy. Celem spotkania było poznanie zawodu pielęgniarki oraz uświadomienie dzieciom konieczności dbania o własne zdrowie. Pani Ania Nowak- pielęgniarka, pokazała nam Czytaj dalej.

Spektakl “Bajka o szczęściu”

6 maja 2015 roku gościliśmy w przedszkolu aktorów Teatrzyku “Tomcio” ( z Nowego Sącza) w wykonaniu, których zobaczyliśmy spektakl pt. “Bajka o szczęściu”. Scenariusz owej bajki został oparty na podstawie książki Izabeli Degórskiej pod tym samym tytułem. Z wielkim zainteresowaniem oraz z ogromną radością obejrzeliśmy przedstawienie i już wiemy, że to nie rzeczy materialne, świecidełka i inne drobiazgi przynoszą szczęście, ale przyjaźń, miłość jest prawdziwym jego źródłem.